Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Dlaczego Eurovia?

W Eurovia największą wartością są ludzie, dlatego tak ważne jest, aby czuli się jej częścią, bo tylko razem możemy zbudować coś wielkiego. 

Jesteśmy transparentni w swoich zasadach, mówimy  wprost o naszych wartościach, misji i strategii oraz czego w związku z tym oczekujemy od naszych pracowników.

Cenimy ludzi z pasją, którzy chcą z nami zostać na dłużej, w zamian proponujemy uczciwe warunki  pracy, konkurencyjne wynagrodzenie oraz benefity. Oferujemy także możliwość rozwoju zawodowego poprzez długofalowy program szkoleń rozwijający kompetencje  przygotowujące do pełnienia różnych funkcji zawodowych na najwyższym poziomie.

Naszym celem jest zero wypadków przy pracy, dlatego ogromną wagę przywiązujemy do bezpieczeństwa, które w naszej branży jest szczególnie ważne. Wszystkimi prowadzonymi przez nas działaniami z tego zakresu obejmujemy nie tylko naszych pracowników, ale także wszystkie podmioty współpracujące, ponieważ życie i zdrowie jest dla nas wartością najwyższą.

Poprzez lata doświadczeń zarówno na rynku polskim jak i na rynkach międzynarodowych  Eurovia daje możliwość współpracy z najlepszymi specjalistami, przy zróżnicowanych projektach, których realizacja i widoczny efekt końcowy sprawiają, że jesteśmy dumni z tego co robimy.

O nas

Eurovia w Polsce

Kariera

Proces rekrutacji

Czy wiesz, że?
Laboratoria Eurovii posiadają odpowiednie certyfikaty jakości.