Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Integracja nowych pracowników i szkolenia

Integracja nowych pracowników, wsparcie i szkolenia członków naszego zespołu
są istotnymi elementami polityki personalnej Eurovii. Staramy się jak najlepiej spożytkować zainteresowanie młodych osób pracą w naszej branży i umożliwić wszystkim pracownikom pełne wykorzystanie posiadanych kompetencji i doświadczeń.  Przywiązujemy także szczególną wagę do kwestii bezpieczeństwa i zapobiegania wypadkom podczas pracy. 

Dobry początek kariery - staż w Eurovii

praktyki

Praktyki w Eurovii są świetnym sposobem na poznanie specyfiki pracy w naszej branży, naszego modelu działania oraz kultury przedsiębiorstwa. Każdego roku kilkanaście osób. Są to zarówno osoby posiadające już pewne kwalifikacje zawodowe, jak i pracownicy wymagający przyuczenia do zawodu od podstaw. Zapoznają się oni z pracą robotnika drogowego, operatora sprzętu, majstra, inżyniera budowy, kierownika robót.

 
Rozwój zawodowy wszystkich pracowników

nice

Eurovia zatrudnia co roku 200 nowych pracowników.
Nie wszyscy z nich posiadają wykształcenie i kwalifikacje związane z naszą branżą. Mogą jednak liczyć na pomoc doświadczonych kolegów. Ponadto pracownikom są proponowane szkolenia.

 
Nasz cel: „Zero wypadków przy pracy”

plakat_bhp

Praca przy budowie infrastruktury transportowej i produkcji materiałów budowlanych zawsze związana jest z pewnym ryzykiem. Dlatego kilka lat temu Eurovia opracowała
i wprowadziła politykę zmierzającą do osiągnięcia celu "Zero wypadków przy pracy". Wszyscy nowi pracownicy Eurovii przechodzą obowiązkowe szkolenie BHP.
Są również uczulani na kwestie związane
z bezpieczeństwem własnym oraz swoich kolegów.
Firma zwraca szczególną uwagę na odpowiednie zarządzanie warunkami pracy i stara się zapobiegać warunkom wyjątkowo uciążliwym lub niebezpiecznym. Działania te pozwoliły na redukcję niemal o połowę liczby wypadków przy pracy (licząc od roku 2004) oraz przyczyniły się do zmniejszenia ich wagi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Możesz pobrać plakat widoczny obok jako PDF, 4 MB:

Plakat_BHP_(pdf, 4 MB)

 

 
O nas

Eurovia w Polsce

Kariera

Jak złożyć aplikację?

Czy wiesz, że?
Séquoia® jest ekologicznym lepiszczem pochodzenia roślinnego, w skład którego wchodzi 95% odnawialnych surowców roślinnych (niespożywczych).