Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Szkolenia i rozwój

Kapitał ludzki jest najważniejszym elementem każdej organizacji, to dzięki niemu możliwy jest rozwój firmy w różnych obszarach jej działalności. Współpraca, dzielenie się wiedzą i doświadczeniami to podstawa naszej organizacji. Dlatego oprócz szkoleń organizowanych we współpracy z firmami zewnętrznymi stawiamy na rozwój zespołu profesjonalnych trenerów wewnętrznych. Co roku oferujemy około 40 obszarów szkoleniowych zarówno z zakresu tematów technicznych, jak też kompetencji miękkich, realizowanych w  ponad 100 sesjach szkoleniowych rocznie. Wszystkie szkolenia certyfikowane są imiennym dyplomem Eurovia Akademia.

praktyki

Eurovia Akademia – to specjalny, dedykowany naszym pracownikom program rozwojowy, realizowany w ramach całej Grupy. Jego celem jest rozwój kompetencji związanych z wszystkimi obszarami naszej  działalności. Wspieramy menedżerów, szefów projektów, szefów budów oraz pracowników fizycznych dedykowaną dla nich oferta szkoleń, dopasowaną do ich potrzeb rozwojowych. Szczególnie ważne miejsce zajmują zagadnienia z zakresu bezpieczeństwa, którym poświęconych jest kilka odrębnych tematów szkoleń.

O nas

Eurovia w Polsce

Kariera

Proces rekrutacji

Czy wiesz, że?
Eurovia opracowała "ciche" pokrycia nawierzchni, pozwalające na dwukrotne zredukowanie hałasu spowodowanego jazdą samochodem.