Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
1 2 3 ... 8
Otwarcie wytwórni w Myślenicach
26 kwietnia 2016 / Materiały dla prasy

Otwarcie wytwórni w Myślenicach

19 kwietnia br. w Myślenicach, odbyło się uroczyste otwarcie nowej Wytwórni Mas Bitumicznych. Wytwórnia zlokalizowana w rejonie terenów przemysłowych, na działce o powierzchni 2,6 ha, pozwoli Eurovii w większym stopniu uniezależnić się od konkurencji w tym rejonie, umożliwi także sprzedaż do klientów zewnętrznych.
Zakończyliśmy budowę  gliwickiego odcinka Drogowej Trasy Średnicowej
22 marca 2016 / Materiały dla prasy

Zakończyliśmy budowę gliwickiego odcinka Drogowej Trasy Średnicowej

W sobotę 19 marca, w Gliwicach, odbyło się uroczyste otwarcie Drogowej Trasy Średnicowej. Tym samym zakończyła się trwająca od ponad 30 lat budowa głównej arterii aglomeracji śląskiej. Budowę ostatniego odcinka G2 w Gliwicach realizowało od stycznia 2013r. konsorcjum Eurovia (lider) i PORR Polska Infrastructure. Koszt inwestycji to ponad 750 mln zł.
Eurovia wybuduje obwodnicę Szczecinka
5 listopada 2015 / Materiały dla prasy

Eurovia wybuduje obwodnicę Szczecinka

3 listopada 2015r., Eurovia Polska SA podpisała umowę ze Szczecińskim Oddziałem Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad na zaprojektowanie i budowę obwodnicy Szczecinka w ciągu drogi ekspresowej S11. Droga będzie miała długość 12 km, ominie Szczecinek od wschodu i wyprowadzi z miasta ruch tranzytowy w ciągu DK nr 11.
Przebudowa ul. Majakowskiego zakończona
30 października 2015 / Materiały dla prasy

Przebudowa ul. Majakowskiego zakończona

Zakończyliśmy trwającą od lutego 2014 przebudowę ul. Majakowskiego, jednej z najważniejszych arterii komunikacyjnych w Dąbrowie Górniczej. Projekt przebudowy uzgadniany był z mieszkańcami miasta w ramach konsultacji społecznych.
Umowa na budowę odcinka S3 podpisana
7 października 2015 / Materiały dla prasy

Umowa na budowę odcinka S3 podpisana

6 października 2015 podpisaliśmy umowę na zaprojektowanie i wybudowanie kolejnego odcinka drogi ekspresowej S-3. Trasa powstanie pomiędzy Legnicą i Jaworem (woj. dolnośląskie), budowany odcinek będzie miał prawie 20 kilometrów długości.
Rozpoczęliśmy budowę odcinka S19 między Świlczą i Kielanówką
3 lipca 2015 / Materiały dla prasy

Rozpoczęliśmy budowę odcinka S19 między Świlczą i Kielanówką

Ponad 6-kilometrowy odcinek połączy istniejący już węzeł S19 w Świlczy z nowym węzłem Rzeszów Południe w Kielanówce. Oficjalne przekazanie placu budowy odbyło się 2 czerwca b.r. W ramach prac przewidziane jest między innymi wykonanie ok. 800 tys. m3 wykopów, 600 tys. m3 nasypów, 130 tys. m2 nawierzchni i 110 km drenów VD. Powstanie także 500 metrowa estakada oraz 5 wiaduktów.