Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Produkcja mieszanek mineralno-asfaltowych

Eurovia posiada 14 wytwórni mieszanek mineralno-asfaltowych, które powstają w wyniku dodania do kruszywa lepiszcza asfaltowego. Mieszanki te przeznaczone są do budowy dróg i elementów infrastruktury. Dzięki sieci zakładów produkcyjnych zlokalizowanych na terenie prawie całej Polski, możemy sprawnie realizować duże projekty budowlane w różnych częściach kraju. Nasze wytwórnie to nowoczesne, wydajne zakłady, posiadające automatyczny proces produkcji nadzorowany przez system komputerowy. W rezultacie otrzymujemy produkty najwyższej jakości, spełniające obowiązujące normy i posiadające stosowne certyfikaty.

Dodatkowe informacje
produkcja nastawiona na obsługę przedsiębiorstw działających w sektorze budownictwa drogowego oraz jednostek samorządu terytorialnego
wytwórnie przystosowane do produkcji wszystkich rodzajów mieszanek mineralno-asfaltowych tj. betonów asfaltowych do warstwy podbudowy, wiążącej, wyrównawczej i ścieralnej (AC), mieszanek SMA, betonów asfaltowych do bardzo cienkich warstw (BBTM), asfaltów lanych (MA), asfaltów porowatych (PA), grysów lakierowanych, mieszanek do wykonywania membran antyspękaniowych (VIASAF)
kontrola na całym łańcuchem dostaw - gwarancja wysokiej jakości produktów
stałe monitorowanie jakości przez laboratoria
polityka proekologiczna - rozwijanie gamy mieszanek wytwarzanych w obniżonych temperaturach, co zapewnia oszczędność energii i zmiejsza emisję szkodliwych substancji
Znajdź na mapie Polski jednostki, które prowadzą tę działalność.
Patrz na mapę
Dodatkowe informacje