Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Innowacyjność

Eurovia jest firmą innowacyjną, posiadającą w swojej ofercie autorskie technologie opracowane w odpowiedzi na różnorodne potrzeby Klientów. Oprócz dynamicznego rozwoju, priorytetem firmy jest zachowanie najwyższej jakości i wdrażanie nowoczesnych rozwiązań. Służy temu ciągłe podnoszenie standardów posiadanych laboratoriów.

Obecnie dysponujemy w Polsce trzema regionalnymi laboratoriami: w Szczecinie, Warszawie oraz Mysłowicach. Przedmiotem ich działalności jest kompleksowe świadczenie usług laboratoryjnych dla celów budownictwa drogowego
i specjalistycznego.

Placówki te posiadają własne zaplecze techniczne i są bardzo dobrze wyposażone w nowoczesną, markową aparaturę oraz sprzęt kontrolno-pomiarowy dostosowany do obowiązujących wymagań technicznych.

Wysoki poziom świadczonych usług zapewnia wykwalifikowana kadra, która stale poszerza swoją wiedzę w dziedzinie budownictwa drogowego.

 

 

Nasze Laboratoria:

 

Laboratorium Regionalne Mysłowice
ul. Sosnowiecka 11   
41-400 Mysłowice
Tel. +48 32 318 35 00
Fax +48 32 318 35 01
e-mail: laboratorium.myslowice@eurovia.pl

 

Laboratorium Regionalne Warszawa
ul. Aksamitna 14
02-287 Warszawa
Tel. +48 22 846 89 09
Fax +48 22 846 89 09
e-mail: laboratorium.warszawa@eurovia.pl

Grupa Eurovia posiada również własny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy we Francji, który zajmuje się opracowywaniem innowacyjnych technologii o coraz lepszych parametrach technicznych i użytkowych.

W zależności od wymagań klientów i specyfiki realizowanych projektów, nasze rozwiązania charakteryzują się odpowiednią wytrzymałością, łatwym zastosowaniem, umożliwiają redukcję kosztów i ograniczenie zużycia surowców naturalnych, zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa oraz komfortu dla użytkowników.

Mając na uwadze ochronę środowiska, Eurovia rozwija technologie proekologiczne (np. lepiszcze pochodzenia roślinnego), stosuje materiały z recyklingu i opracowuje rozwiązania jak najmniej wpływające na środowisko naturalne.

 

 


Laboratorium Regionalne Szczecin

ul. Tartaczna 9 
70-893 Szczecin
Tel. +48 91 462 13 10
Fax +48 91 462 10 24
e-mail: laboratorium.szczecin@eurovia.pl

Nasza sieć laboratoriów realizuje różnego rodzaju zadania:
badania materiałów budowlanych (takich jak kruszywo, lepiszcze, wypełniacze) pod kątem ich przydatności do zastosowania w mieszankach mineralno–asfaltowych;
badania mieszanek mineralno – asfaltowych w szerokim zakresie;
projektowanie składu MMA metodami empirycznymi (AC, SMA, MA, PA, BBTM);
badania typu MMA;
ocena przydatności materiałów budowlanych do wbudowania w - warstwy konstrukcyjne drogi;
doradztwo technologiczne;
obsługa technologiczno – laboratoryjna wykonawstwa robót - drogowych, począwszy od robót ziemnych przez wszystkie warstwy konstrukcyjne nawierzchni;
kontrola m.in. takich parametrów jak zagęszczanie, nośność, odwierty próbek z nawierzchni bitumicznych.
O nas

Certyfikaty

Nasze produkty

Grupy produktów

Czy wiesz, że?
Innowacyjność Eurovii jest wynikiem ponad 40-letniej działalności naszego Ośrodka Badań i Rozwoju w Bordeaux we Francji