Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Nagrody i wyróżnienia

FIRMA DOBRZE WIDZIANA

firma_dobrze_widziana_nagrody.jpg

 

 

Eurovia Polska S.A. otrzymała nominację do tytułu „Firma Dobrze Widziana”.


Konkurs organizowany przez Business Center Club wyróżnia firmy o najbardziej odpowiedzialnym społecznie wizerunku w danym regionie.


Nominacja w konkursie jest dla nas wyrazem uznania
i podziękowania za zaangażowanie społeczne.

 
DIAMENT FORBES 2011

Diament_Forbes_2011W roku 2011 Miesięcznik "Forbes" potwierdził przynależność Eurovia Polska S.A. do elitarnego grona najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw, nagradzanych Diamentami Forbesa.

Nasza firma zajęła 2 miejsce w regionie dolnośląskim
oraz 10 miejsce na ogólnopolskiej liście laureatów w kategorii dużych firm o obrotach powyżej 250 mln PLN.

 
GAZELA BIZNESU 2010

 

Gazela_Biznesu_2010

Eurovia Polska już po raz drugi dołączyła do prestiżowego grona Gazel Biznesu - rankingu ogłoszanego przez gazetę "Puls Biznesu". Nasza firma zajęła 6 miejsce na Dolnym Śląsku i 50 miejsce w Polsce (w rankingu wzięło udział ponad 3500 firm).

W ocenie działalności brano pod uwagę wyniki finansowe, przejrzystą politykę finansową oraz uczciwość wobec kontrahentów.

 
ORZEŁ POLSKIEGO BUDOWNICTWA

Orzel Polskiego BudownictwaW roku 2010 Eurovia Polska zdobyła II miejsce i srebrną statuetkę w gólnopolskim konkursie „Orły Polskiego Budownictwa” w kategorii infrastruktura inżynieryjna, drogowa, energetyczna i kolejowa. Nagrody trafiają do firm, które tworzą budownictwo nowoczesne, bezpieczne i konkurencyjne, wskazujące kierunki rozwoju branży budowlanej.

Organizatorem konkursu jest Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza, Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan oraz Europa 2000 Consulting Sp. z o.o.

Patronat honorowy nad konkursem objęło Ministerstwo Infrastruktury.

 

 
POLSKI HERKULES

Polski_Herkules_2010

 

W dniu 25 lutego 2010 roku, podczas uroczystej Gali, magazyn budowlany „Builder” przyznał firmie Eurovia Polska S.A. oraz jej Prezesowi Jonasowi Högbergowi prestiżowe wyróżnienie – statuetkę Polski Herkules.

 

Tytuł i statuetka trafiają do firm oraz ich managerów,
którzy mogą poszczycić się szczególnymi osiągnięciami
oraz ugruntowaną pozycją w branży budowlanej.

 

 
WYRÓŻNIENIE I STATUETKA TOP BUILDER 2009

Dyplom_Top_Builder_2009

 

Eurovia Polska po raz kolejny otrzymała wyróżnienie za swoje autorskie technologie: Rugovia, Microvia i Salviacim.

Tym razem nasze produkty zyskały uznanie jury konkursy "Najlepsze Produkty" miesięcznika branżowego "Builder".

Jest to kojne wyróżnienie potwierdzające niepowtarzalność, innowacyjność oraz najwyższą jakość naszych technologii.

 
DYPLOM UZNANIA PSWNA

dyplom_PSWNA


Eurovia Polska S.A. otrzymała Dyplom Uznania za aktywność i wsparcie działań podejmowanych przez Polskie Stowarzyszenie Wykonawców Nawierzchni Asfaltowych.

 

Wyróżnienie zostało wręczone  5 listopada 2009,
podczas obchodów X-lecia istnienia PSWNA.

 

 
WYRÓŻNIENIE - TARGI AUTOSTRADA-POLSKA 2009

dyplom_autostrada_polska_2009

W roku 2009 Firma Eurovia Polska S.A. po raz kolejny uczestniczyła w Międzynarodowych Targach Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA, które odbyły się w dniach 12-15 maja w Kielcach.

Nasza firma powtórzyła ubiegłoroczny sukces, zdobywając wraz z firmą Warbud uznanie kapituły konkursu, która ponownie doceniła obie firmy za oryginalność i wyróżniający się styl wystąpienia targowego.

 
WYRÓŻNIENIE INFRASTRUKTURA 2008

Dyplom_Min_Infra_2008

Podczas VI Międzynarodowych Targów Infrastruktury Miejskiej i Drogowej INFRASTRUKTURA 2008, Eurovia Polska S.A. zdobyła wyróżnienie w prestiżowym konkursie "O NAGRODĘ MINISTRA INFRASTRUKTURY" w kategorii materiały i surowce dla budownictwa drogowego.

 
WYRÓŻNIENIE - BUDOWLANA FIRMA ROKU 2008

Dyplom_Bud_Firma_2008

 

Eurovia Polska S.A. została lauretem konkursu Budowlana Firma Roku 2008 w kategorii Wykonawca. Wyróżnienie to już od kilku lat przyznawane jest przez kapitułę konkursu branżowego Magazynu "Builder". Otrzymują je firmy, które w ubiegłym roku wykazały się szczególnymi osiągnięciami i ugruntowaną pozycją w branży.

 
WYRÓŻNIENIE SPECJALNE DLA PREZESA EUROVIA POLSKA S.A.

Dyplom_Bud_Firma_2008_JH

 

Magazyn "Builder" przyznał Prezesowi Zarządu Eurovia Polska S.A. - Jonasowi Högbergowi - wyróżnienie specjalne za skuteczne zarządzanie firmą w roku 2008. Ceremonia wręczenia nagród odbyła się 17 lutego 2009 w hotelu Polonia.

 
WYRÓŻNIENIE - TARGI AUTOSTRADA-POLSKA 2008

Dyplom_Autostrada_Polska_2008


Podczas XIV Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA w Kielcach, Eurovia Polska S.A. wraz z firmą Warbud otrzymały medal za wspólne stoisko ekspozycyjne, które ze względu na swoją oryginalność i profesjonalizm zwróciło uwagę kapituły konkursu oraz zwiedzających.

 
Nasza oferta

Roboty drogowe

Czy wiesz, że?
Innowacyjność Eurovii jest wynikiem ponad 40-letniej działalności naszego Ośrodka Badań i Rozwoju w Bordeaux we Francji