Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Wytwórnia mieszanek mineralno-asfaltowych Toruń
ul. Równinna 34
87-100 Toruń
Telefon: +48 795 495 084
Godziny otwarcia
Od poniedziałku do piątku
od 7:00 do 15:00
Zbigniew JASKÓŁKA
Kierownik Wytwórni
Jednostki powiązane
Oddział Bydgoszcz
Działalność
Produkcja mieszanek mineralno-asfaltowych

Wytwórnia mieszanek mineralno-asfaltowych Toruń

Informacje

Wytwórnia Mieszanek Mineralno-Asfaltowych AMMANN GLOBAL 160 zostanie uruchomiona w czerwcu 2012. Będzie to nowoczesny zakład posiadający w pełni zautomatyzowany, sterowany komputerowo proces technologiczny, gwarantujący wysoką jakość wyrobu.

Wytwórnia produkować będzie mieszanki mineralno-asfaltowe do warstw ścieralnych, wiążących i podbudów, spełniające wymagania aktualnych norm i specyfikacji technicznych. Dostosowana będzie także do produkcji mieszanek mineralno-asfaltowych z użyciem destruktu asfaltowego.

Wytwórnia w Toruniu posiadać będzie Certyfikat Zakładowej Kontroli Produkcji betonu asfaltowego (AC), SMA oraz asfaltu lanego (MA). Na terenie wytwórni działać będzie laboratorium kontenerowe zapewniające stałą kontrolę jakości materiałów składowych oraz wytwarzanych mieszanek mineralno-asfaltowych.

Mając na uwadze troskę o środowisko naturalne, w Wytwórni znajdą się nowoczesne urządzenia, które minimalizują emisję szkodliwych pyłów i cząstek oraz redukują hałas.
Dodatkowe informacje