Staże i Praktyki
praktyki w Eurovia-min (1)

W Eurovia wierzymy w młode talenty, dlatego przygotowaliśmy unikatowy program praktyk dla studentów, którzy planują związać swoją przyszłość z budownictwem.

Program skierowany jest do studentów ostatnich lat studiów oraz absolwentów kierunków o profilu budowlanym. Praktyki i staże odbywają się w różnych lokalizacjach wskazanych w naszych ogłoszeniach na terenie całej Polski.

Oferujemy również praktyki i staże w działach wsparcia: finansowym, IT, prawnym, sprzętu, BHP, innowacji, technologicznym, komunikacji i zasobów ludzkich. Program praktyk i stażu ustalany jest indywidualnie z opiekunem praktyk.


Uczestnicząc w naszym programie zyskujesz:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji,
  • wsparcie dedykowanego opiekuna praktyk lub staży,
  • wynagrodzenie za praktykę lub staż,
  • szansę na kontynuowanie kariery w strukturach Eurovia.

Program praktyk – Poziom I

Dla kogo? Studenci studiów budownictwa przed wyborem specjalizacji

Zastanawiasz się czy specjalizacja budownictwo drogowe jest dla Ciebie? Chcesz poznać tajniki pracy w różnych działach firmy?

Nasi eksperci z różnych obszarów wprowadzą Cię w świat budownictwa drogowego!

Program praktyk:
Płatne praktyki, w trakcie których przez 4 tygodnie będziesz zapoznawać się z działalnością wytwórni mas bitumicznych, laboratorium drogowego, działu ofertowania oraz BHP.

 

Program praktyk – Poziom II

Dla kogo? Studenci na specjalizacji budownictwo drogowe

Jesteś studentem ostatnich lat studiów na specjalności budownictwo drogowe? 

Czas postawić swoje pierwsze kroki w karierze!

Program praktyk:

Przez 4 tygodnie będziesz zapoznawać się z działalnością wytwórni mas bitumicznych, laboratorium drogowego, działu ofertowania oraz BHP. Następnie przez min. 3 miesiące będziesz szlifować swoją wiedze akademicką pod okiem najlepszych specjalistów oraz samodzielnie realizować powierzone zadania zyskując pierwsze doświadczenie zawodowe.

 

Opinie naszych praktykantów:

„Zaskoczyła mnie tak duża obszerność programu praktyk. Mogłam zobaczyć cały proces wykonania drogi, od etapu przetargowego po końcowy odbiór i niezbędną dokumentację. Po stażu zaciekawiła mnie bardzo praca w laboratorium, co było dla mnie dużym zaskoczeniem – wcześniej interesowałam się głownie nadzorowaniem prac budowlanych.
Dziękuję wszystkim za ciepłe przyjęcie i przyjacielskie traktowanie w ciągu całych praktyk.”
Katarzyna, praktykantka w Oddziale Szczecin

Analiza CV.  Weryfikujemy Twoją specjalizację oraz zdobyte umiejętności. Szczegółowe wymagania znajdziesz w naszych ogłoszeniach.

Rozmowa telefoniczna z działem HR. Dział HR skontaktuje się z Tobą aby poznać Twój wybrany obszar rozwoju. Możesz zostać również zaproszony do rozwiązania testu związanego z wybranym obszarem praktyk lub stażu.

Spotkanie z opiekunem stażu.  W trakcie spotkania poznasz swojego opiekuna i dowiesz się więcej na temat programu praktyki lub stażu .

Wybór praktykantów i stażystów. Po zakończeniu rekrutacji dostaniesz informacje zwrotną o jej wyniku.

On-boarding. Witaj w zespole! W pierwszym okresie zapoznasz się z profilem działalności Eurovia, naszymi wartościami, poznasz zespół oraz weźmiesz udział w niezbędnych szkoleniach.

eurovia-test